logo

JEEP® Wrangler Unlimited

 

DIZAJN

Aj ten najmenší detail je vyrobený s mimoriadnou pozornosťou s cieľom zabezpečiť maximálny pôžitok z jazdy a pohodlie aj na krátkých cestách. Jednotlivé prvky a dokonale navrhnuté detaily umocňujú tradičný vzhľad a zaručujú funkčnosť. Počnúc tradičnými okrúhlymi prednými svetlometmi, sedemštrbinovou maskou chladiča, viditeľnými závesmi kapoty a dverí a končiac mäkkými materiálmi a striebornými vložkami v interiéri. Nechajte sa uniesť jeho šarmom a slávnou históriu.

 

 

VERZIE

Štvordverový Jeep® Wrangler je k dispozícii v troch verziách: Sahara a Rubicon. Jeep® Wrangler Sahara je elegantný a netradične vybavený model, ktorý poskytne maximálny komfort na ceste a svojím štýlom dokonale vynikne v mestskej premávke. Špeciálna verzia Rubicon stelesňuje rýdze dobrodružstvo a hrdosť. Rubicon je schopný zdolať akúkoľvek cestu a zažiť neopakovateľné zážitky z jazdy. Bol vytvorený pre tých, ktorí túžia po slobode jazdy v teréne na najrafinovanejších a najnáročnejších off-roadových tratiach.

 

 

VÝKON

Jeep® Wrangler Unlimited bol navrhnutý s výnimočným ohľadom na 5 základných aspektov terénneho vozidla - trakcia, svetlá výška, manévrovateľnosť,

nájazdové

uhly a brodenie. Či už na ceste alebo v teréne, Wrangler Unlimited je vždy pripravený s Vami prekonať akékoľvek nástrahy matky prírody.

 

 

TECHNOLÓGIE

Multimediálny systém UConnect® umožňuje v modeli Wrangler obsluhovať mobilný telefón, satelitnú navigáciu a elektronické zariadenia, akými sú napríklad iPod® alebo chytrý telefón. Nový audio systém Alpine® vám zaistí výnimočný hudobný zážitok.

 

 

BEZPEČNOSŤ

Jeep® Wrangler Unlimited bol navrhnutý tak, aby poskytol skvelú ovládateľnosť, predchádzal nehodám a v prípade kolízie zaistil maximálnu ochranu cestujúcich. Vybavený je radom prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Tuhý a odolný rám vytvára pevnú štruktúru pre zavesenie kolies, a zaručuje výnimočné jazdné vlastnosti. Veľký priestor medzi pozdĺžnymi nosníkmi rámu umožnil ukrytie palivovej nádrže medzi kolesá a v prípade nehody zaisťuje vynikajúcu ochranu palivového systému. Do rámu je začlenených sedem priečnikov, ktoré prispievajú k mimoriadnej tuhosti podvozku modelu Jeep® Wrangler Unlimited a zlepšujú jeho schopnosti v teréne. ujú jeho schopnosti v teréne.