logo

JEEP® Grand Cherokee


MAJESTÁTNY POSTOJ
INOVÁCIE NÁS DOVIEDLI AŽ SEM


Sebavedomý a elegantný dizajn exteriéru vyžaruje silu z každého uhla pohľadu. Grand Cherokee modelového roka 2017, od verzie Laredo po prevedenie Summit, dostal prémiové štylistické spracovanie vrátane novej, modernejšej masky chladiča a prevedenie prednej časti, svetlá denného svietenia, projektorové halogénové svetlomety a bezviečkovú nádrž paliva.
ELEGANTNÝ. VŠADE KAM PÔJDETE.NOVÁ ÚROVEŇ RAFINOVANOSTI


Rafinovaný model Summit ponúka prepychovejší a prívetivejší interiér s prémiovými vyhrievanými sedadlami čalúnenými kožou Natura Plus s lemovaním, prepracovaný semišový strop a doplnky z exotického pórovitého dreva, ako aj prvky s jedinečným medeným alebo chrómovaným odtieňom. Náš záväzok k dokonalosti zahŕňa kožou čalúnený prístrojový panel, obloženie dverí, stredovú konzolu, lakťovú opierku a novú hlavicu radiacej páky.JEDINEČNÉ PRVKY INTERIÉRU

 

 LUXUSNÝ NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH


SCHOPNÝ A EŠTE ÚČINNEJŠÍHLADKÁ A ÚČINNÁ OSEMSTUPŇOVÁ PREVODOVKA


Výnimočná nová osemstupňová automatická prevodovka poskytuje razantné zrýchlenie a hladké radenie. Prepnutím nového voliča do režimu Sport alebo Drive získate plnú kontrolu nad radením páčkami pod volantom. Umožňuje tiež zapojenie plazivého prevodového pomeru 44,1: 1 pre pomoc v teréne (za predpokladu, že vozidlo je vybavené dvojstupňovou redukciou).


KONTROLA TRAKCIE SELEC-TERRAIN®


Legendárne schopnosti vozidiel Jeep® zlepšuje systém kontroly trakcie Selec-Terrain®, ktorý ponúka päť režimov pre zdolanie akýchkoľvek podmienok vrátane snehu. Trakciu zlepšujú tiež voliteľné systémy pohonu všetkých kolies Quadra-Trac II® alebo Quadra-Drive® II. Voliteľné pneumatické odpruženie Quadra-Lift® potom ponúka päť možností nastavenia svetlej výšky pre optimálny jazdný výkon.


AIRBAGY - PRE OCHRANU ZO VŠETKÝCH STRÁN
O vašu bezpečnosť sa vo vozidle Cherokee stará cez 70 štandardných a voliteľných prvkov bezpečnosti.
Volant Jeep® ponúka v bezpečnom dosahu rad ovládacích prvkov. Do odolnej karosérie vyrobenej z 65 percent z vysokopevnostnej ocele vložili inžinieri celý rad prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Tieto prvky vám dodajú kľud na každom kilometri. Vrcholné možnosti predstavuje adaptívny tempomat Plus, ktorý prostredníctvom radaru a video senzorov pomáha udržať bezpečný odstup od vpredu idúceho vozidla a v prípade potreby je schopný vozidlo úplne zastaviť. Parkovací asistent pre pozdĺžne a kolmé parkovanie využíva ultrazvukových snímačov pre pomoc pri parkovaní, systém sledovania jazdných pruhov vás zase udrží bezpečne v jazdnom pruhu.