logo

JEEP® Compass

 

 

JAZDA DO NEVŠEDNEJ SKUTOČNOSTIÚplne nový Jeep® vás vezme „mimo“ štandardných a konvenčných ciest a umožní vám pozrieť sa na každodenný život nevšedným spôsobom. Vydajte sa na cestu, na ktorej stretnete štyri popredné postavy v oblasti dizajnu, používateľských skúseností, technológie a výkonnosti, ktoré svojou prácou a spôsobom myslenia zmenili spoločnosť a každodenný život a inšpirujú ostatných v ich prístupe ku svetu a súčinnosti s ním.

 


Dokonalý dizajn

 

 

 

Predná maska chladiča


Legendárna mriežka so siedmimi vertikálnymi medzerami, ikonický symbol Jeepu, bol preštylizovaný tak, aby poskytol novú inovatívnu osobnosť na úplne nový Jeep Compass.

Chrómované lišty okolo okien


Najkrajšia časť nového Jeep® Compassu: chrómované lišty, zvýrazňujúce i zadné sklá, ktoré dávajú vozidlu svojím agresívnym a okamžite rozpoznateľným štýlom výnimočne sofistikovaný vzhľad.

Blatníky


Silnejší a ešte viac športový profil. Lichobežníkovité podbehy kolies a výrazné svetlice dodávajú vozidlu dominantný a masívny vzhľad. Výsledkom je umelecké dielo, popri ktorom nikto neprejde bez povšimnutia.

 

ZNOVUZRODENÝ DUCH

 

Elektricky ovládané panoramatické strešné


ový Jeep® Compass prináša nové pohodlné možnosti, vrátane elektricky ovládaného panoramatického strešného okna, pre čerstvý vzduch a teplé slnečné lúče.

Kožený volant


Precízne spracovanie a kvalitný materiál nájdeme všade, výnimkou nie je ani kožený volant s integrovaným hlasovým ovládaním a, ktoré umožňujú vodičovi držať ruky stále na volante a plne sa venovať riadeniu.

Sedadlá


Pohodlne tvarované sedadlá zabezpečujú maximálne pohodlie a vďaka kontrastnému prešívaniu má interiér exkluzívny vzhľad.

 

 

TECHNOLOGICKÝ PRÍSTUP

 

 

 

Uconnect™ 8.4 NAV


Nová generácia systému Uconnect™ 8.4 NAV prináša rad funkcií pre handsfree komunikáciu, zábavu a navigáciu, ktoré ovládate prostredníctvom jedného z najlepších 8,4'' dotykových displejov na trhu. Displej podporuje ovládanie viacerými prstami a dotykové gestá vrátane poklepania, potiahnutia a priblíženia.

7-palcový prístrojový panel


7-palcový, plne farebný LED prístrojový panel ponúka vodičovi širokú škálu možných nastavení, od základného zobrazenia rýchlosti, po špecifické informácie o stave vozidla, ktoré môžu byť personalizované pre každého vodiča.

Funkcia zrkadlenia


Systém Uconnect™ 8.4 NAV obsahuje funkcie Apple CarPlay a Android Auto. Dômyselnejší, jednoduchší a bezpečnejší spôsob, ako používať váš Apple alebo Android smartfón v aute, ktorý vám umožní telefonovať, púšťať hudbu, posielať a prijímať správy a ďaleko viac.