logo

JEEP® Compass opening edition

 

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

 

A COMPASS OPENING EDITION
PONÚKA NAVYŠE DOPLNKY V HODNOTE 5 600 € 

 

 • Beats Premium Audio System
 • Uconnect 8.4 s navigáciou
 • Bi-Halogénové predné svetlomety
 • 18" Zliatinové kolesá
 • Elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo
 • Prémiové kožené/textilné sedadlá
 • Sklopné zadné sedadlá delené v pomere 40/20/40
 • Bedrová opierka v sedadle vodiča el. nastaviteľná v 4 smeroch
 • Prístrojový panel so 7" plnofarebným TFT displejom
 • Automatická dvojzónová klimatizácia
 • Dažďový senzor
 • Tónované zadné sklo
 • Elektricky ovládané vyhrievané spätné zrkadlá
 • Bezkľúčový vstup a štart
 • Zásuvka 230v/50hz
 • Alarm

 

VÝNIMOČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

 


INOVATÍVNA KRÁSAPrevezte sa na novom Jeepe Compass Opening Edition ako prví! Toto auto je venované tým, ktorí chcú stáť v prvom rade a získať jedinečnú prémiovú verziu. Buďte priekopníkom a objavte unikátne spojenie tradície a inovácií v novom vozidle Jeep®, ktoré oživuje tie najikonickejšie dizajnové prvky, vďaka ktorým sa značka Jeep stala legendou. Nasledujte jeho uhladený, aerodynamický profil a všímajte si každý detail, od chrómových okenných líšt až po sedemotvorovú prednú masku a nechajte krásu výjsť na svetlo s hypnotickým dizajnom predných LED svetlometov denného svietenia. Výrazné športové línie utvárajú auto, ktoré vás ohromí svojím dizajnom. Objavte 18" disky kolies z ľahkých zliatin a prémiový interiér plný najkvalitnejších materiálov a supermoderných technológií, ako napríklad 8.4" systém Uconnect s navigáciou a dva silné motory dodávajúce mimoriadny výkon.


KĽÚČOVÉ PRVKY VERZIE

 18” disky kolies z ľahkých zliatin

Jeep® Compass Opening Edition je štandardne vybavený 18-palcovými leštenými diskami kolies z ľahkej hliníkovej zliatiny vo farbe Tech Gray, ktoré zvládnu mestskú prevádzku aj lesnú cestu.


Ochrómové okenné lišty

Chrómové lišty, ktoré sa tiahnu až okolo zadného okna dodávajú vozidlu luxusný a prepracovaný vzhľad, ktorý vyvažuje jeho agresívny, ľahko rozpoznateľný dizajn.


Predná maska

Legendárna 7-otvorová maska, najikonickejší symbol Jeepu, bola preštylizovaná aby vyzdvihla sviežu a inovatívnu osobnosť nového Jeepu Compass.


Zadné LED svetlá

Nový Jeep® Compass je vybavený zadnými svetlami, ktoré v sebe dokonale spájajú obsah a formu. Svetlá perfektne zapadajú do kriviek vozidla a dodávajú mu výrazný a jedinečný vzhľad. LED zadné svetlá sú štandardom v každej verzii.DLHO OČAKÁVANÝ DIZAJNNeváhajte a vystúpte z davu s agresívnym a prepracovaným dizajnom nového Jeepu Compass Opening Edition. Predvídajte trendy a zaujmite pevný postoj povzbudený aerodynamickými tvarmi auta. Voliteľná strecha v čiernej farbe a chrómové lišty, ktoré dramaticky obopínajú boky i zadnú časť vozidla,umožnia rozoznať toto SUV na prvý pohľad. Upútať pozornosť nebolo nikdy tak jednoduché ako s novým Jeepom Compass.

 

 


VÝBORNE PRIPRAVENÝ NA PREMIÉRUUrčte nový smer a objavte interiér nového Jeepu Compass Opening Edition. Vymodelované detaily, typické dizajnové prvky Jeepu, vysoko kvalitné materiály a najmodernejšie technológie vytvárajú perfektné prostredie, v ktorom si vychutnáte každú cestu. Pripravte sa na jazdu: rozumne navrhnutý kokpit vodiča obsahuje 7-palcový plne farebný displej budíkov prístrojového panelu. Vďaka intergrovanému ovládaniu môžu zostať vaše ruky volante a vaša pozornosť na ceste, zatiaľ čo ovládate hudobný systém či nastavujete rýchlosť tempomatu. Výkon pre vašu jazdu zas zabezpečia dva dostupné motory, 1.4 MultiAir II s výkonom 170 koní a 2.0 MultiJet II s výkonom 140 koní, spriahnuté s 9 stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies.

 

 


PREPRACOVANÉ DETAILY

 POSÚVA HRANICE TECHNOLÓGIE


yužite váš smartfón naplno aj v Jeepe Compass Opening Edition, ktorý vám umožní telefonovať, prehrávať hudbu, posielať a prijímať správy a daleko viac. Objavte nový spôsob spojenia s vaším smartfónom vďaka novým funkciám systému Uconnect™ 8.4” NAV. Apple CarPlay umožňuje používateľom iPhone-u využívať Apple Maps, posielať správy, telefonovať a prehrávať hudbu z Apple Music prostredníctvom hlasového ovládania Siri. Andraoid Auto umožňuje jednoduchý a bezpečný prístup k hands-free hlasovému ovládaniu, Google Maps a Google Play Music prostredníctvom dotykovej obrazovky Uconnect alebo ovládania na volante.

 NÁJDITE TEN PRAVÝ PRE VÁSAZbrusu nový Jeep® Compass Opening Edition je prvou z radu verzií, ktoré budú dostupné neskôr v priebehu roka. Jeep Compass ponúka celý rad možností vrátane viac než 70 bezpečnostných prvkov a ľahko dostupnú tehnologickú výbavu. Svoje vozidlo si môžete nechať doslova ušiť na mieru - od farby karosérie až po dizajnové prvky. Sledujte novinky a zistite o rade Jeep® Compass ešte viac!

 

 

 

VZHĽAD INTERIÉRU


Vyberte si váš ideálny štýl zo štyroch dostupných farieb interiéru inšpirovaných výzvami aktívneho života z celého sveta.

BEZPEČNOSŤ


Vďaka viac než 70 dostupným prvkom aktívnej a pasívnej bezpečnosti bude vašou jedinou starosťou výber ďalšej destinácie.

KOLESÁ


Posuňte hranice s 5 dostupnými dizajnmi kolies navrhnutými pre ideálnu funkčnosť v meste i v prírode.

DVYHLÁSTE KONIEC VŠEDNOSTIZbrusu nový Jeep® Compass vás vezme mimo vyznačenej cesty a ukáže vám nový, nevšedný pohľad na každodený život. Vydajte sa na cestu, kde stretnete štyri vedúce osobnosti z oblasti dizajnu, UX a najmodernejších technológií. Odvážlivcov, ktorí svojou prácou a spôsobom myslenia ovplyvnili spoločnosť a inšipirovali nás k inému pohľadu na svet.