logo

JEEP® Cherokee


ZRODENÝ Z PÔVODNEJ DNA ZNAČKY Jeep®NESPÚTANOSŤ JE KRÁSNÁ


S prvotriednymi jazdnými vlastnosťami na ceste, spotrebou paliva, legendárnymi schopnosťami v teréne a radom exkluzívnych technológií posúva Jeep® Cherokee štandardy v danom segmente zase o niečo vyššie. Bol stvorený, pre tích, ktorý vyžadujú príťažlivý vzhľad aj schopnosti. Svojimi rozmermi, dômyselnými technológiami a schopnosťami rozvíja legendárnu DNA značky Jeep®
PRESKÚMAJTE PRVOTRIEDNY INTERIÉRŠPIČKOVÁ KVALITA


Cherokee vnáša do radu Jeep® úplne jedinečný a moderný štýl. Stačí sa pozrieť na jednotlivé detaily a špičkový remeselne dokonale spracovaný interiér, ktorý využíva príjemné a na dotyk mäkké materiály. Interiér modelu Jeep® Cherokee predstavuje jedinečnú kombináciu ladných kriviek, vysoko kvalitných materiálov, farebných variantov, inovatívnych materiálov , precízneho dielenského spracovania, najmodernejších technológií a prvkov pre čo najväčšie pohodlie. Je to svet jedinečnej dokonalosti, ktorý čaká len na to, aby ste ho objavili.HĽADANIE NOVÝCH ZÁŽITKOV

 

 NOVÝ DRUH ZRODENÝ K PREKONANIU OSTATNÝCH

LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK


Nadčasový design nového modelu Cherokee posouvá značku Jeep® do nové éry, avšak při zachování jejich charakteristických rysů a DNA. Tvary modelu Cherokee jsou doslova úchvatné. Vůz má široký postoj, výrazné proporce blatníků a celkově velmi poutavou vizáž.
Bohatá výbava verze Longitude se v provedení Limited mění na exkluzivní a u Trailhawk na doslova extrémní
.
NEKOMPROMISNE ÚČINNÝDIESELOVÝ PREPLŇOVANÝ MOTOR 2.2L MULTIJET II


Doprajte si na svojich cestách výkon, účinnosť a spoľahlivosť nového dieselového preplňovaného motora 2.2 l. Zažite úžasnú jazdu vďaka jednému z najvýkonnejších dieselových preplňovaných štvorvalcov na trhu. Už nemusíte toľko premýšľať o spotrebe paliva a emisiách vďaka 5,7 l/100 km a CO2 150 g/km. Zásluhu na týchto skvelých parametroch majú variabilná geometria lopatiek turbodúchadla, inteligentný alternátor a olejové čerpadlo s variabilným objemom. Nechajte sa ohromiť neuveriteľnou silou 200k pri 3500 ot./min a krútiacim momentom 440 Nm pri 2500 ot./min. Objavte verziu s výkonom 185k alebo 200k s pohonom všetkých kolies 4x4 Jeep® Active Drive I, s 9-stupňovou automatickou prevodovkou a systémom Start&Stop. Lepšia spotreba paliva, vyšší výkon a mimoriadna off-roadová DNA modelu Jeep® Cherokee v podobe zvýšeného satia chrániaceho motor proti prieniku vody pri brodení až 48 cm.
NEKOMPROMISNÉ SCHOPNOSTIZÁŽIHOVÝ MOTOR 3.2 PENTASTAR® V6


Motor 3.2 Pentastar V-6 je prvým odvodeným motorom od preslávenej jednotky 3.6 Pentastar V-6 a ťaží z rovnakých inovácií, ako tento súrodenec o vyššom zdvihovom objeme. Ten sa preslávil predovšetkým svojou účinnosťou, výkonom a kultivovanosťou. Motor prináša príjemný pôžitok z jazdy, najmä vďaka nízkej hlučnosti, minimálnym vibráciám a tvrdosti. To všetko pri vysokom špecifickom výkone 84,2 k na liter zdvihového objemu. Spotreba paliva je pritom v porovnaní s predchádzajúcim vidlicovým šesťvalcom o 30 % nižšia.
ISTOTA DOKONALEJ BEZPEČNOSTI
O vašu bezpečnosť sa vo vozidle Cherokee stará cez 70 štandardných a voliteľných prvkov bezpečnosti.
Volant Jeep® ponúka v bezpečnom dosahu rad ovládacích prvkov. Do odolnej karosérie vyrobenej z 65 percent z vysokopevnostnej ocele vložili inžinieri celý rad prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Tieto prvky vám dodajú kľud na každom kilometri. Vrcholné možnosti predstavuje adaptívny tempomat Plus, ktorý prostredníctvom radaru a video senzorov pomáha udržať bezpečný odstup od vpredu idúceho vozidla a v prípade potreby je schopný vozidlo úplne zastaviť. Parkovací asistent pre pozdĺžne a kolmé parkovanie využíva ultrazvukových snímačov pre pomoc pri parkovaní, systém sledovania jazdných pruhov vás zase udrží bezpečne v jazdnom pruhu.